Zestaw krosno tkackie

117.46 

Brak w magazynie

opis produktu
Zawartość: Krosno (niezmontowane), klej, 6 m nici osnowy, grzebień, igła do włóczki oraz włóczka w różnych kolorach i o różnych cechach - łącznie 30 m włóczki.

Dowiedz się, jak tkać, dzięki temu zestawowi szkoleniowemu, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Zeskanuj kod QR i bezpiecznie przeprowadź szkolenie, podczas którego poznasz różne techniki tkackie wraz z podstawowymi elementami tkactwa. Co więcej, na końcu otrzymasz gotową zawieszoną zawieszkę..

Zestaw uczy, jak rozpocząć/nawlekać krosno, nauczyć się czterech różnych technik tkackich i jak wykańczać kawałek. Szczegółowy film poprowadzi Cię przez ćwiczenia i techniki, które kończą się atrakcyjnym tkanym powieszeniem na ścianie.

Gotowe dzieło można wykorzystać jako ozdobę wiszącą - krosna drewniane można wykorzystać jako stelaż lub zamontować np. na płycie ze stelażem lub na kiju.
Poczuj rękę prowadzącą, która poprowadzi Cię przez szkolenie.
wysyłka

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 300 zł! Wysyłka towarów realizowana jest do godziny 17.00 – od poniedziałku do piątku. Oferujemy następujące sposoby dostawy produktów:

  • Kurier lub Paczkomaty InPost – 25 zł.
popularne kategorie

 

Dostawa i płatność