Zestaw kreatywny Słodycze 2

39.35 

3 w magazynie

Tylko: 3 w magazynie!
opis produktu
Podstawowy wybór z różnymi tematycznymi materiałami kreatywnymi, aby uwolnić wyobraźnię i promować kreatywność. Kreatywne sugestie są wydrukowane na opakowaniu.

Korzystaj z materiałów do swobodnej/pomysłowej zabawy, na przykład tworząc figurki lub ozdabiając różne przedmioty, takie jak opakowania z recyklingu, stare rolki papieru toaletowego, kartony po mleku itp. pomponami, środkami do czyszczenia fajek i innymi zabawnymi przedmiotami, które znajdziesz w tym zestawie. Alternatywnie możesz użyć różnych szablonów znajdujących się w opakowaniu i użyć zestawu do projektów kolażu i wycinania papieru. W opakowaniu znajduje się również Sticky Base, czyli uniwersalny klej i żel modelujący w jednym. W przypadku stosowania jako klej, Sticky Base może być nakładany ręcznie na wszystkie chłonne i matowe powierzchnie, takie jak karton, karton, drewno, pompony, itp.

Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.
wysyłka

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 300 zł! Wysyłka towarów realizowana jest do godziny 17.00 – od poniedziałku do piątku. Oferujemy następujące sposoby dostawy produktów:

  • Kurier lub Paczkomaty InPost – 25 zł.
popularne kategorie

 

Dostawa i płatność