Zestaw do modelowania od 6-go roku życia

99.99 

2 w magazynie

Tylko: 2 w magazynie!
opis produktu
Zawartość: samoutwardzalna masa modelarska Silk Clay® w różnych kolorach, kółka do kluczy z łańcuszkiem, czarne oczy na sztyftach w 2 rozmiarach, wałek do masy, plastikowa szpatułka, ołówek.

Dowiedz się jak tworzyć figurki z samoutwardzalnej masy modelarskiej (wysycha pod wpływem powietrza) korzystając z tego zestawu. Zawiera on wszystkie potrzebne materiały i instrukcje.

Zeskanuj kod QR na pudełku prowadzący do instrukcji online. Tutaj znajdziesz filmy, które przeprowadzą Cię przez podstawowe techniki modelowania - a otrzymasz najsłodsze figurki wykonane z Silk Clay®.

Nasze filmy i instrukcje krok po kroku uczą, jak toczyć kulki, wałeczki i mieszać kolory - w rezultacie powstają najładniejsze figurki, które można wykorzystać jako nakładki na ołówki, breloki do kluczy i ozdoby. Zestaw jest zatem idealny zarówno dla młodych, jak i starszych, którzy chcą nauczyć się modelować, ale jeszcze tego nie zrobili.

Zestaw polecany od 6-go roku życia.
wysyłka

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 300 zł! Wysyłka towarów realizowana jest do godziny 17.00 – od poniedziałku do piątku. Oferujemy następujące sposoby dostawy produktów:

  • Kurier lub Paczkomaty InPost – 25 zł.
popularne kategorie

 

Dostawa i płatność