Zestaw do barwienia tkanin tie-dye

215.99 

2 w magazynie

Tylko: 2 w magazynie!
opis produktu
Zawartość: 5 ściereczek kuchennych, barwnik do batiku, utrwalacz do barwników, gumki recepturki, sznurek, klamerki do bielizny, patyczki do lodów, rękawiczki jednorazowe.

Naucz się farbować tkaniny w przeróżne wzory metodą tie-dye. Zestaw zawiera prawie wszystkie potrzebne materiały i instrukcje (dodatkowo potrzeba 1 kg drobnej soli spożywczej).

Dzięki naszym filmom nauczysz się pięciu różnych wzorów tworzonych z gumek recepturek, sznurków, klamerek i patyczków do lodów. W rezultacie będziesz mieć pięć kolorowych ściereczek w różnych wzorach. Zestaw zapewnia więc podstawową wiedzę na temat farbowania metodą tie-dye, co oznacza, że możesz samodzielnie podjąć się innych kreatywnych projektów kolorystycznych. Nasze zestawy są zatem idealne dla tych z Państwa, którzy chcą nauczyć się tradycyjnego i popularnego rzemiosła, ale jeszcze nie zaczęli.

Ta aktywność skierowana jest do młodzieży i dorosłych. Zeskanuj kod QR prowadzący do wideo-instrukcji.

Poziom trudności: początkujący.
wysyłka

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 300 zł! Wysyłka towarów realizowana jest do godziny 17.00 – od poniedziałku do piątku. Oferujemy następujące sposoby dostawy produktów:

  • Kurier lub Paczkomaty InPost – 25 zł.
popularne kategorie

 

Dostawa i płatność