Maxi Zestaw z krepiną, tworzenie kwiatów

249.99 

2 w magazynie

Tylko: 2 w magazynie!
opis produktu
Zawartość: 20 rolek krepiny w różnych kolorach, plastikowa kostka introligatorska, drut powlekany papierem w dwóch grubościach, kulki styropianowe w dwóch rozmiarach, buteleczka z atomizerem, 4 markery akwarelowe, pręciki do kwiatów w 3 kolorach, brokat w 2 kolorach (do pręcików i krawędzi płatków), gruby drut (np. do zrobienia wieńca), klej Multi Glue oraz szablony do 9 rodzajów kwiatów i liści.

Dowiedz się, jak zrobić wieniec z kwiatami z krepiny za pomocą tego zestawu. Zawiera wszystkie potrzebne materiały i instrukcje.

Papier krepina o gramaturze 105 g/m^2 i współczynniku pofalowania 180%, dzięki czemu idealnie nadaje się do robienia papierowych kwiatów, ponieważ można go łatwo rozciągać, kształtować i zagniatać razem na niezliczone sposoby. Dzięki temu możliwe jest wykonanie najróżniejszych kwiatów, liści, i innych ozdób.

Ta aktywność skierowana jest do młodzieży i dorosłych. Zeskanuj kod QR prowadzący do wideo-instrukcji.

Poziom trudności: średnio zaawansowany.
wysyłka

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 300 zł! Wysyłka towarów realizowana jest do godziny 17.00 – od poniedziałku do piątku. Oferujemy następujące sposoby dostawy produktów:

  • Kurier lub Paczkomaty InPost – 25 zł.
popularne kategorie

 

Dostawa i płatność