Fotel HARRY

Stylizowane meble to nasza specjalność. Harry to piękny fotel retro ręcznej roboty.

Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych
Category
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 

Dawno, dawno temu żyła sobie… Albo nie. Darujemy sobie nudne wstępy. Poznajcie Harry’ego. To fotel, który ma duszę, pamięta smak lat 60-tych i potrafi być naprawdę retro. Harry jest subtelny. Doskonale dopasowuje się do wnętrz z charakterem i sprzyja relaksowi. Swoją ikrę zawdzięcza łebskim fachowcom, którzy pracowali nad nim jak dawniej: własnymi rękami – od stolarza i ślusarza, aż po zdolnego tapicera, na zmyślnej szwaczce kończąc.

Bajka o dawnych czasach.

Wszystko w Harrym jest handmade, a to przecież godna podziwu cecha. To jednak nie wszystko. Harry jest po prostu ładny, a o jego estetycznych walorach można by napisać rozprawkę. Usiądź więc w nim wygodnie i poczuj, co to znaczy stylowy wypoczynek. Być może zaszumi Ci w głowie jakaś bajka o dawnych czasach.

Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! Dostępna kolorystyka tapicerki w załącznikach: „Próbnik tkanin – I, II, III grupa cenowa”. Cena uzależniona jest od rodzaju wybranej tkaniny.
Drewniane elementy wykończenia produktu możemy wykonać w kolorach naturalny – jasne drewno, orzech – ciemne drewno, biały oraz czarny.

Wymiary 60 × 51 × 65 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fotel HARRY”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *