20%

Lampa stołowa SHERLOCK TABLE – miedziany

Efektowna lampa z drewna i metalu. Łączy klasykę z nowoczesnym designem.

633.60  792.00 

wymiary: 60cm x 20cm x cm
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: DO 15 DNI ROBOCZYCH

kodLP002SHERT-69 Kategoria Powiązanie
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

To piękne, drogi Watsonie! – mógłby powiedzieć Sherlock Holmes, natrafiając w asortymencie nodedeco na tę właśnie, połyskującą i efektowną lampę. Jego zachwyt byłby zrozumiały. Jej nieprzeciętny charakter – połączenie metalu i drewna, oryginalne, jakby wyjęte z epoki pary klosze – doskonale wpisałyby się w klimat mieszkania przy Baker Street 221b. I wielu innych mieszkań.
Lampa nie tylko dla detektywów.
Uważne oko najsłynniejszego z detektywów z pewnością potrzebuje dobrej lampy i mocnego światła. Nie trzeba jednak rozwiązywać zagadek, by odczuć tę samą potrzebę. Lampa Sherlock wygląda wykwintnie. Nowoczesna w swojej klasyczności czerpie z najlepszych wzorców – zarówno dawnych, jak i całkiem współczesnych. Dlatego jest uniwersalna – rozświetli pomieszczenia w stylu klasycznym, ale pięknie współgra również z nowoczesnością. Przy jej świetle łatwiej dostrzec poszlaki, motywy zbrodni, a także – i całe szczęście! – radość dnia codziennego. Lampa – źródło prywatnego światła, nie ma jak to designerska lampa mistrzyni atmosfery, rozwiązanie najjaśniejsze z możliwych. Mamy w zanadrzu wiele sposobów na rozświetlenie twojego wnętrza: designerskie lampy wiszące, poprzez lampy podłogowe, kinkiety, plafony i designerskie lampy stołowe. Dostępne w różnym stylu, jak lampy industrialne czy lampy drewniane. Lampy. Jaśniej się nie da.

Lampa stołowa SHERLOCK TABLE – miedziany Lampy biurkowe 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl