20%

Lampa stołowa PIPER LED charge – mosiądz

Ciekawa lampa z oświetleniem LED i bezprzewodową ładowarką do telefonu. Intrygujący design.

720.00  900.00 

wymiary: 41cm x 20cm x cm
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: DO 15 DNI ROBOCZYCH

kodLP002PIP-74 Kategoria
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

Gdy spojrzysz na nią pierwszy raz, być może się zdziwisz. Za drugim razem – zaintrygujesz. Teraz już nie masz wyboru – musisz jej dotknąć, sprawdzić jak działa i do czego służy. Oto lampa stołowa Piper – najbardziej intrygująca z lamp, niebanalna, oryginalna i zaskakująca. A do tego wszystkiego. naprawdę świeci! Lampa – źródło prywatnego światła, nie ma jak to designerska lampa mistrzyni atmosfery, rozwiązanie najjaśniejsze z możliwych. Mamy w zanadrzu wiele sposobów na rozświetlenie twojego wnętrza: designerskie lampy wiszące, poprzez lampy podłogowe, kinkiety, plafony i designerskie lampy stołowe. Dostępne w różnym stylu, jak lampy industrialne czy lampy drewniane. Lampy. Jaśniej się nie da.
Najbardziej intrygująca z lamp.
Lampa Piper przypomina rączkę od parasolki arystokraty, poręcz lub zwykły kran. Z tego osobliwego kranu nie płynie jednak woda, bo zamiast niej – za pomocą oświetlenia LED – rozprzestrzenia się światło. Piper świetnie uzupełnia oryginalne wnętrza z metalicznymi wykończeniem, ale nie tylko. Dobrze wygląda w różnych kompozycjach i na tle niemal każdego koloru – od jasnej bieli po głęboką czerń. Lampa Piper jest pełna niespodzianek. Jedna z nich to funkcja bezprzewodowego ładowania telefonów. Wydajność godna XXI wieku!

Lampa stołowa PIPER LED charge – mosiądz Lampy biurkowe 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl