20%

Lampa podłogowa HOBBIT FLOOR I – szary

Każdego, kogo fascynuje designerskie oświetlenie urzeknie lampa Hobbit.

571.20  714.00 

wymiary: 167cm x 26cm x cm
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: DO 15 DNI ROBOCZYCH

kodLPNV040HOBF1-10 Kategoria Powiązanie
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

Lampa Hobbit Floor to modna propozycja nie tylko do mieszkania. Ruchome ramię pozwala na dogodne ustawienie strumienia światła. Materiałowy klosz od spodu pokryty folią transparentną, jednoznacznie kojarzy się z naturalnym ciepłem domowego zacisza.
Lampa – źródło prywatnego światła, nie ma jak to designerska lampa mistrzyni atmosfery, rozwiązanie najjaśniejsze z możliwych. Mamy w zanadrzu wiele sposobów na rozświetlenie twojego wnętrza: designerskie lampy wiszące, poprzez lampy podłogowe, kinkiety, plafony i designerskie lampy stołowe. Dostępne w różnym stylu, jak lampy industrialne czy lampy drewniane. Lampy. Jaśniej się nie da.
Lampa Hobbit świetnie odegra swoją rolę nie tylko w salonie, lecz również w miejscach, w których liczy się nastrój i odpowiedni klimat: sypialniach, czy pokojach hotelowych.

Lampa podłogowa HOBBIT FLOOR I – szary Lampy stojące 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl