Sofa 2 os. REDEN

Kolekcja, w skład której wchodzą dwie sofy i fotel. Lekka, subtelna, sprawdzi się w każdej aranżacji

2,334.00 

Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych
kodSF062REDEN2-ML69 Kategoria
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

Odpoczynek z klasą – to jest coś, co lubimy i coś, czym kierowali się projektanci kolekcji REDEN. W jej skład wchodzą minimalistyczne meble: designerski fotel oraz dwie sofy w stylu skandynawskim (2- oraz 3-osobowe). Zapraszamy do relaksu!

Designerskie meble do salonu
Co wyróżnia kolekcję REDEN? Przede wszystkim subtelność. Zarówno sofy, jak i fotel to meble minimalistyczne i meble ręcznie robione, charakteryzujące się dość „wąskimi” elementami składowymi. Dzięki temu kolekcja daje wrażenie lekkości. To meble loftowe, które nie przeciążają przestrzeni, pozostawiając sporo miejsca na symboliczny oddech. Sofy w stylu skandynawskim oraz designerskie fotele mają zresztą to do siebie – jednocześnie łatwo wtapiają się w tło, ale również delikatnie się na nim wyróżniają: wyrazistym kształtem, prostotą, geometrycznością. Nie inaczej jest w tym przypadku. Nasze meble loftowe do gratka dla fanów dyskretnego designu.

Desingerskie sofy też mogą być wygodne!
Wciąż pokutuje przekonanie, że desginerskie meble nie są wygodne. To mit, z którym walczymy od początku działalności! Nasza kolekcja REDEN jest tego niezbitym dowodem. Te designerskie fotele i designerskie sofy są miłe w dotyku, stabilne i przyjazne dla kręgosłupa. Jako meble ręcznie robione wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem, przez co służą domownikom przez długie lata. Meble minimalistyczne są pozbawione zbędnych detali, które mogłyby zakłócić komfort wypoczynku.

Sofy designerskie i designerskie fotele – zapraszamy do nas!
Jeśli chcecie przekonać się na własnej skórze, jak wygodna i stylowa jest kolekcja REDEN, zapraszamy do naszego salonu. Showroom Chorzów to bogata prezentacja mebli. Znajdziecie tu zarówno meble w skandynawskim stylu, meble loftowe, jak i lampy industrialne. Nasze produkty sprawdzą się również jako meble do hotelu.

Sofa 2 os. REDEN Sofy dwuosobowe 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl