20%

Stół kawowy MAPLE 80 – biały

Designerski stolik kawowy. Minimalistyczny i uniwersalny. Doskonale uzupełnia wnętrza.

1,204.80 1,252.80 

biały
chrom
czarny
czerwony
fioletowy
miętowy
niebieski
pomarańczowy
zielony
złoty
żółty
Wyczyść
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: do 25 dni roboczych

kodTB069MAP80PL-0101 Kategoria Powiązanie
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

Wymiary:

średnica 80 cm, wysokość 38cm

Oto on – nowoczesny stolik kawowy. Prawda, że ładny? Nowoczesność stolika Maple polega na jego niejednoznacznym charakterze. Prosty, a jednocześnie ciekawy. Minimalistyczny, ale intrygujący. Jego charakterystyczną cechą są ciekawie skrzyżowane nóżki oraz gładki blat z wertzalitu. Interesująca, prosta forma i czysty kolor sprawiają, że Maple to wyjątkowo estetyczny i uniwersalny mebel.

Zapraszamy na kawę!

Wypić aromatyczną kawę przy stoliku Maple to czysta przyjemność. Wolny od detali blat zachęca, by oprzeć na nim łokcie i na chwilę się zamyślić. To stolik, który sprzyja zadumie i dobremu samopoczuciu. Maple doskonale uzupełnia wnętrza. Sprawdza się nie tylko w domowym zaciszu, salonie czy młodzieżowym pokoju. To stolik dedykowany również do większych przestrzeni, stref wypoczynku czy poczekalni.

Stół kawowy MAPLE 80 – biały Stoliki kawowe 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl