20%

Stolik MEMO METAL 50

Kolekcja metalowych stołów kawowych oraz konsoli w industrialnym stylu. Możliwość doboru koloru.

609.60  762.00 

wymiary: 45cm x 50cm x 50cm
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: do 25 dni roboczych

kodTB004MEM50-1016 Kategoria Powiązanie
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

Zaletą meblowych kolekcji jest ich jednolity styl. Rozmieszczając w całym mieszkaniu meble w bliźniaczym stylu, uzyskujemy przyjemną dla oka harmonię. Powtarzalne elementy wyznaczają charakter aranżacji i ją dyscyplinują. Jedną z takich kolekcji jest seria mebli Memo. W jej skład wchodzą stoły w różnych rozmiarach oraz konsola. Całość w stylu industrialnym.

Industrial zawsze na propsie.

Kolekcja Memo jest wybitnie industrialna. Zarówno stoliki, jak i konsolę wykonano z przypisanego industrialowi metalu. Kolekcję Memo charakteryzuje ciekawy design. Fikuśnie skomponowana podstawa oraz cienkie, lekkie elementy subtelnie wpisują się w dowolną aranżację – zamiast przesłaniać wnętrze, stanowią jego ciekawy akcent.

Stolik MEMO METAL 50 Stoliki boczne 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl