20%

Fotel PILLOW

Designerski fotel złożony z siedziska przypominającego poduszki i subtelnej metalowej ramy.

1,128.00  1,410.00 

wymiary: 87cm x 85cm x 87cm
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: do 25 dni roboczych

kodAC071PILLOW-DAR02 Kategoria
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

Poduszki. Pulchne, miękkie, miłe w dotyku, są synonimem komfortu. Łóżko, na których piętrzy się góra poduszek, kojarzy się z najlepszym na świecie, niemal królewskim relaksem. W poduszkach można zatonąć i zapomnieć o wszystkim. O takich przyjemnościach myśleli zapewne projektanci designerskiego fotela Pillow, niezwykłego, bo złożonego. jakby z dwóch poduszek.
Minimalistyczne meble, jak fotel Pillow, mają zazwyczaj zgrabną formę, dlatego łatwo je dopasować do każdej przestrzeni. Nie inaczej jest tym razem – ten desginerski fotel sprawdzi się zarówno w rozległym salonie, jak i niewielkim gabinecie. Jego konstrukcja opiera się na metalowej, lakierowanej proszkowo postawie (kolor można dobrać indywidualnie z palety RAL!), co czyni go bardziej eleganckim i subtelnym.
Fotel z charakterem dla charakternego wnętrza
Egzemplarz, który prezentujemy, wyróżnia się wzorzystą tkaniną, ale równie dobrze możemy go wykonać innego materiału, na przykład w jednolitym i stonowanym kolorze. Poduszka fotela jest miękka, ale solidna, stanowi stabilne wsparcie dla kręgosłupa i całej sylwetki. Siedzisko jest dość szerokie. Warto pamiętać, by designerskie meble dobierać nie tylko ze względu na wygląd, ale również wygodę. Ten egzemplarz doskonale sprawdza się w jednym i drugim – na równi sprzyja wypoczynkowi, jak i wystrojowi mieszkania. Meble loftowe, jak desigenrski fotel Pillow, to połączenie dobrego smaku ze szczyptą pragmatyzmu.
Chcesz zobaczyć fotel designerski Pillow na żywo? Chcesz na nim usiąść? Wypróbować? Zapraszamy w nasze progi. Salom meblowy Chorzów to gościnne miejsce, w którym zobaczysz także inne meble loftowe, w tym designerskie fotele biurowe, lampy w stylu skandynawskim, krzesła do kawiarni i wiele innych. Zachęcamy do odwiedzin!

Fotel PILLOW Fotele 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl