20%

Fotel AMBIENT

Designerski fotel dla miłośników komfortu. Miękki, wygodny, z delikatną (ale solidną) tapicerką.

1,761.60  2,202.00 

wymiary: 67cm x 98cm x 110cm
Dodaj do obserowanych Dodawanie do obserwowanych Dodano do obserwowanych

czas dostawy: do 25 dni roboczych

kodAC061AMB-ET85 Kategoria Powiązanie
 
Zamów przez telefon: +48 731 278 888
Zamów mailem: 
 
 

W świecie mebli kolekcja Ambient z pewnością zasłużyła na miano legendy. W naszym sklepie wnętrzarskim nazywamy ją „Wyspą Odpoczynku”, na której warto się rozsiąść po całym dniu stresu, pośpiechu i uciążliwych obowiązków. Zapaść się w ulubiony wygodny fotel retro i pogrążyć w myślach. Usiąść i odpłynąć – czytać, oglądać, odpoczywać. Wygodny fotel to synonim komfortu i dobrego designu. Twoja osobista, wypoczynkowa enklawa – wygodna leżanka dla Twoich myśli. Fotel nowoczesny czy tradycyjny fotel skandynawski. Zerknij w naszą ofertę: fotel retro, fotel uszak czy wygodny fotel z podnóżkiem. Znajdź designerskie fotele dla siebie, fotele do salonu, fotele do kawiarni czy restauracji – solidne, zjawiskowe, na lata życia w komforcie.

Wyspa Odpoczynku.

Ambient to designerskie meble, które spodobają się każdemu koneserowi klasycznej formy. Pełne dyskretnej elegancji, łatwo wkomponowują się w niemal każde wnętrze – wszędzie pasują, wszędzie służą wypoczynkowi, wszędzie robią wrażenie. Cieszą również od strony zmysłowej – za sprawą przyjemnej w dotyku tapicerki i miękkiej, elastycznej pianki. Brzmi dobrze, prawda?
Designerskie meble oraz designerskie lampy można zobaczyć w naszym showroomie w Katowicach.

Informujemy iż wszystkie wymiary mebli tapicerowanych podane są w cm z tolerancją +/- 2%.

Fotel AMBIENT Fotele 6

Oferujemy możliwość wyprodukowania danego modelu według specyfikacji Klienta. Istnieje możliwość lakierowania oferowanego asortymentu według palety RAL, wyboru tapicerki oraz rozmiaru w przypadku stołów. Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się na nami telefonicznie: +48 731 278 888 lub mailowo biuro@nodedeco.pl