przewiń do góry

Lustra ścienne

Lustra ścienne do domu nie muszą być oczywiste. Jedną z takich ozdób jest właśnie lustro, na które coraz częściej patrzy się w kategoriach dekoracyjnego akcesoria, a nie tylko funkcjonalnego dodatku podczas naszych porannych czynności.

Lustra ścienne stają się modnym dodatkiem do zagospodarowanej przestrzeni. Spełniają one nie tylko swoją funkcjonalną część przez czas użytkowania, ale nieoczekiwanie dekoracyjną. Dzięki nowoczesnym projektom lustra nabrały drugiego życia. Pięknie odbijają refleksje i wypełniają przestrzeń. Optycznie powiększają pokój i stanowią nieodłączny element łazienki oraz sypialni.
W tej przestrzeni sprawdzi się lustro na ścianę. Ukaże całą naszą sylwetkę, pomagając w codziennym doborze stylizacji. Wysokie i pełne lustro warto również umieścić na korytarzu bądź przedpokoju. Pozwoli to nie tylko gościom przyjrzeć się sobie przed wyjściem i poprawić ewentualne niedoskonałości, ale i samym gospodarzom podczas wychodzenia do pracy.

Lustro wiszące sprawdzi się natomiast w łazience. Zawieszone tradycyjnie nad zlewem nie musi jedynie stanowić nieodłącznego elementy łazienki, ale i swoistą ozdobę. Na dzisiejszym rynku figuruje wiele ciekawych wzorów luster. Modne stają się asymetryczne kształty, które abstrakcyjnie dekorują przestrzeń łazienki. Z drugiej strony, przeciwieństwo asymetryczności, czyli pełne koło również cieszy się względną popularnością. Skandynawskie style coraz częściej udowadniają nam, że prostota to klucz do piękna i niewymuszonej elegancji.

Nie można zapomnieć o zestawie drobnych luster, które wspólnie dają efekt jednego spójnego lustra. Taki zestaw świetnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach domowych o stonowanych kolorach.

 • Kategorie

 • Kolor

  Kolor lampy

  Kolor kabla/łańcucha

  Kolor podsufitki

  Kolor klosza/abażuru

  Styl

  Materiał

  Materiał dominujący

  Materiał lampy

  Materiał klosza/abażuru

  Ilość punktów światła

  Liczba punktów światła

  Moc oprawki(W)

  Napięcie(V)

  Długość lampy

  Średnica lampy

  Wysokość lampy

  Wysokość klosza/abażuru

  Szerokość lampy

  Średnica klosza/abażuru

  Rodzaj gwintu

  Stopień szczelności

  Typ żarówki

  Gwarancja

  Żarówka w zestawie

 • Tagi produktów

 • Nie znaleziono produktów spełniających kryteria