przewiń do góry

Tace i patery

Ciasta oraz przekąski możesz podać w różnych naczyniach, lecz bez wątpienia najlepiej sprawdzą się tutaj tace i patery. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, lecz również element dekoracyjny. Na rynku wiele jest tac czy pater, które prezentują się niezwykle estetycznie na stole.

Wygląd takiej patery lub tacy jest w zasadzie nieograniczony – przy współczesnych możliwościach możesz przebierać w tacach okrągłych, prostokątnych, a nawet piętrowych. Te ostatnie doskonale sprawdzają się podczas serwowania tortów, ciast czy owoców.

Tace dekoracyjne oraz patery na ciasto mogą zostać wykonane z przeróżnych tworzyw. Najczęściej spotyka się metalowe, ponieważ są one również niezwykle wytrzymałe oraz lekkie. Popularne są również szklane patery. Prezentują się o wiele okazalej niż te wykonane z metalu, jednak warto wziąć pod uwagę ich ciężar oraz możliwość zbicia patery.

Czasem spotyka się także drewniane tace. One również są lekkie i wbrew pozorom pasują do wielu wnętrz. Patery wykonane z tworzywa sztucznego są trwałe (na pewno nie zaszkodzi im upadek). Nie musisz przejmować się ich ciężarem i łatwo utrzymać je w czystości.

Przed zakupem pater czy tac warto zorientować się, czy można bezpiecznie myć je w zmywarce. Oczywiście ze względu na gabaryty czasem będzie to niemożliwe.  Szczególnie przy paterach piętrowych. Jednak przy płaskich tacach, na których serwuje się przystawki. Taka opcja będzie na pewno bardzo przydatna. Warto również zwrócić uwagę na uchwyty – to z pewnością pomoże gospodyniom oraz kelnerom przenieść tacę z miejsca na miejsce.

 • Kategorie

 • Kolor

  Kolor lampy

  Kolor kabla/łańcucha

  Kolor podsufitki

  Kolor klosza/abażuru

  Styl

  Materiał

  Materiał dominujący

  Materiał lampy

  Materiał klosza/abażuru

  Ilość punktów światła

  Liczba punktów światła

  Moc oprawki(W)

  Napięcie(V)

  Długość lampy

  Średnica lampy

  Wysokość lampy

  Wysokość klosza/abażuru

  Szerokość lampy

  Średnica klosza/abażuru

  Rodzaj gwintu

  Stopień szczelności

  Typ żarówki

  Gwarancja

  Żarówka w zestawie

 • Tagi produktów

 • Nie znaleziono produktów spełniających kryteria