przewiń do góry

Pojemniki

Nad chaosem pomogą zapanować pojemniki ozdobne. Uporządkowanie drobiazgów w swoim domu sprawia, że wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się zawsze pod ręką. Znamy ich położenie i pozwala nam to na lepsze zaprojektowanie swojej przestrzeni w domu. Zawierają one pomocne przegródki, produkuje się je w różnych wielkościach, a co najważniejsze również wzorach. Pojemniki dekoracyjne mogą stać się miłym dla oka dodatkiem w salonie, sypialni, łazience czy kuchni. Dopasowane tematycznie do motywu wystroju świetnie się wpasują i nie będę rzucać w oczy.

Dzisiaj na rynku można znaleźć wiele pięknie zaprojektowanych pojemników. Styl odpowiada najnowszym trendom jakimi kierujemy się przy urządzaniu swojej domowej przestrzeni. Motyw skandynawski, boho oraz europejski cieszą się względną popularnością w tej tematyce. Niektóre pojemniki do domu przestają przypominać nieestetyczne pudła, a eleganckie szkatułki na biżuterię. Taki wzór na pewno sprawdzi się w sypialni.

Nowe modne projekty ułatwiają życie również pod tym kątem, że niwelują potrzebę chowania pojemników przed wzrokiem gości. Nowoczesne dekoracje i ornamenty stają się ozdobą samą w sobie.

Poszukując dekoracyjne pojemniki o ślicznych motywach warto kierować się własnym upodobaniem i panującym stylem. Estetyczne opakowania na biżuterię, czy też kosmetyki. Drobiazgi, czy też produkty do kąpieli oraz przyprawy można spotkać w sklepach meblowych. Dzięki szerokiemu popytowi są dość tanie i uniwersalne. Można wykorzystać je w każdej przestrzeni, do czego tylko przyjdzie nam ochota.

 • Kategorie

 • Kolor

  Kolor lampy

  Kolor kabla/łańcucha

  Kolor podsufitki

  Kolor klosza/abażuru

  Styl

  Materiał

  Materiał dominujący

  Materiał lampy

  Materiał klosza/abażuru

  Ilość punktów światła

  Liczba punktów światła

  Moc oprawki(W)

  Napięcie(V)

  Długość lampy

  Średnica lampy

  Wysokość lampy

  Wysokość klosza/abażuru

  Szerokość lampy

  Średnica klosza/abażuru

  Rodzaj gwintu

  Stopień szczelności

  Typ żarówki

  Gwarancja

  Żarówka w zestawie

 • Tagi produktów

 • Nie znaleziono produktów spełniających kryteria