przewiń do góry

Lampiony dekoracyjne

Lampiony dekoracyjne potrafią stworzyć wyjątkowy nastrój w każdym wnętrzu, zapewniając relaks i chwilę wytchnienia podczas zabieganego dnia. Niezwykłej atmosferze przysłuży się z pewnością naturalne, spokojne światło świec. Stwórz klimat w swoim domu dzięki lampionom, które pięknie wkomponują się w wystrój twojego wnętrza.

Dodatek ten pasuje do każdego wnętrza. Są doskonałym dodatkiem, który swoją najpiękniejszą stronę pokazuje po zmroku. W zależności od rozmiaru i rodzaju lampiony pomieszczą od jednej, do nawet kilku świec. Drewno, metal, ceramika i szkło, mnogość modeli, wielkości i kształtów sprawiają, że dodatek ten często stanowi dekorację nawet najelegantszych wnętrz.

Lampion może być także ciekawym elementem dekoracyjnym w ogrodzie. Podczas ciepłych letnich wieczorów chętniej korzystamy z relaksu na świeżym powietrzu. Warto więc wyposażyć się w dodatkowe źródło światła. Lampiony ogrodowe pięknie będą wyglądać także zimą- dodając uroku i wyróżniając posesję spośród innych.

Mieszkając w bloku i mając do dyspozycji balkon lub taras, możesz również zadbać i jego aranżację. Lampiony sprawdzą się doskonale jako element wystroju. Tym wykonanym z metalu i szkła niestraszne są warunki atmosferyczne. Mogą więc zdobić twój taras przez cały rok, będąc przepiękną i funkcjonalną otoczką dla blasku świec. Lampiony są obecnie najmodniejszą dekoracją wnętrza, ogrodu i tarasu. Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie idealny, dopasowany do swoich potrzeb model.

 • Kategorie

 • Kolor

  Kolor lampy

  Kolor kabla/łańcucha

  Kolor podsufitki

  Kolor klosza/abażuru

  Styl

  Materiał

  Materiał dominujący

  Materiał lampy

  Materiał klosza/abażuru

  Ilość punktów światła

  Liczba punktów światła

  Moc oprawki(W)

  Napięcie(V)

  Długość lampy

  Średnica lampy

  Wysokość lampy

  Wysokość klosza/abażuru

  Szerokość lampy

  Średnica klosza/abażuru

  Rodzaj gwintu

  Stopień szczelności

  Typ żarówki

  Gwarancja

  Żarówka w zestawie

 • Tagi produktów

 • Nie znaleziono produktów spełniających kryteria